Хотел Ројал

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноБазенСпа центар

  • Адреса: Кликово б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈10664 км
  • Локација: патот кон Брвеница, блиску до автопат Тетово-Гостивар
Дејности:

хотели


  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a563776f41ca2c1dd77746451a6d87e2.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Хотел Ројал се наоѓа во периферија на градот (2 км од центарот на Тетово), во преубав мирен амбиент. Располага со 10 000 м2 парк, зеленило и летен базен.

• Капацитет на хотелот: 24 соби
• Конференциска сала
• Ресторан
• Приватен паркинг
• Бесплатен интернет

Објектот е нон-стоп 24 часа под видео надзор.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи