Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Higjiena sanitare - shërbime dhe inspektorate
 • Ministri
 • Ministri - njësi rajonale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Higjiena sanitare - shërbime dhe inspektorate në Shkup

Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor -Çair


 • Adresa: Butellska 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor-Kisela Voda/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor-duke raportuar parregullsi


 • Adresa: Divizioni i 50-të 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektoriati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor


 • Adresa: 50-ta Divizija 14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со цел полесно справувањето на нашата земја со пандемијата предизвикана од коронавирусот, НЛБ Банка АД Скопје реализираше донација од 50 илјади евра, како ...
сите 113 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj