Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Радиус (100км)

За пребарувањето...

High school dormitories

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Student Dormitory Zdravko CvetkovskiStudent house

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1717759735_7.png?t=true&w=300&h=300

Branko Stanoevik


 • Address : Ilindenska 156
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koco Racin


 • Address : Kocho Racin 24
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lazar Lazarevski


 • Address : Hristo Tatarchev (Marksova) 3
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mitko Pengukliski


 • Address : Goce Delchev b.b.
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7470 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Profesor Mijalkovik


 • Address : Tonko Dimkov 15-a
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Naum Ohridski


 • Address : Partizanska 2
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈7441 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Student House Tome Stefanovski-Senic


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski (Edvard Kardelj) 22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 54 | | | веќе видена

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 15 | | | веќе видена

Букинг предупредува дека вештачката интелигенција предизвикува огромен пораст на измами. Марни Вилкинг, шефот за безбедност на интернет во компанијата, рече ...
сите 8 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel