Hemofarm


  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 60-b/1-4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9442 км

  • Telefon 2: 02 3111584
  • Faksi: 02 3111584
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1586162983_93.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Aktiviteti parësor i kompanisë është prodhimi i produkteve farmaceutike cilësore, efikase, të sigurta dhe të përballueshme.

Kompania është e angazhuar për inovacion të vazhdueshëm. Përveç hulumtimit dhe zhvillimit të produkteve farmaceutike bashkëkohore, Hemofarm i kushton vëmendje të veçantë praktikave të qëndrueshme të biznesit.

Pacientët janë gjithmonë në radhë të parë për ne, kjo është arsyeja pse ne përpiqemi t'u sigurojmë qytetarëve një sasi të mjaftueshme ilaçesh në këtë moment, duke respektuar dhe masat më rigoroze të kujdesit dhe mbrojtjes së punonjësve tanë dhe të gjithë përdoruesve.

Sistemi ynë i rreptë i menaxhimit të cilësisë siguron sigurinë, cilësinë dhe efektivitetin e të gjitha ilaçeve tona në çdo kohë, dhe masa mbrojtëse rigoroze të veçanta, për të gjithë stafin tonë të prodhimit.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

ViraSoothe

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ViraSoothe

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ViraSoothe

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Urobitrat

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Магнетранс

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Имуноцинк

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hedrin Once Liquid gel


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj