Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Hematology
 • Clinics & state hospitals
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hematology

Hematology-Ambulance (Hematologija-Ambulanta)


 • Address : Majka Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hematology-Laboratory (Hematologija-Laboratorija)


 • Address : Majka Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hematology-Stationary (Hematologija-Stacionar)


 • Address : Majka Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

СДСМ останува целоснo посветена на заштита и унапредување на животниот стандард на граѓаните. Укината е дополнителната акциза на дизел горивото со што ...
сите 137 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel