Хелт палас


  • Адреса: Народен Фронт 9-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1643185128_03.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Health Palace е трговска фирма која работи по принципот на телемаркетинг и продажба, е-комерција и продажба во специјализирани продажни центри. Компанијата работи веќе 3 години и е присутна на пазарот во Република Македонија, каде поседува оперативни центри за телефонска продажба.

Продажбата на врвни производи, можноста за едноставна нарачка и брза и ефикасна испорака, заедно со беспрекорната грижа за корисниците ја позиционираат компанијата како една од водечките фирми на полето на телемаркетинг и продажба на додатоци во исхраната во нашата земја.

Health Palace е ексклузивен застапник на BGB, висококвалитетен бренд на производи за здравје, нега и убавина

ВИЗИЈА

ЗДРАВЈЕТО НА ЛУЃЕТО НА 100% ПРИРОДЕН НАЧИН

Континуирано се стремиме кон зацврстување на позицијата како една од водечките брендови за природните додатоци во исхраната (органски), кај нас, но и пошироко надвор од нашата држава. Тоа го постигнуваме самостојно со засилување на долгорочните деловни врски и партнерски односи во областа на развојот, снабдување со производи и маркетингот.

Да го покажеме патот до здравјето на целиот свет.

Остварувањето на оваа визија на секое поле да се делува на нашата организација, нашите вработени, на потрошувачи и надворешни соработници, како најдобар бренд за одржување на здравјето на луѓето на 100% природен начин, не само кај нас туку и надвор од нашата држава.

МИСИЈА

ЖИВЕЕМЕ ЗДРАВ ЖИВОТ

Нашата основна задача е да им овозможиме на луѓето здрав и квалитетен живот. Таа задача ја остваруваме со нашата богата палета производи и услуги.

Природни додатоци во исхрана, во таблетарна форма и во течна состојба.

Да овозможиме достапност за секој, препарати и услуги кои се подржани од доктор и нутриционист, спонзорства и донации.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи