Хелиос Медикал

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: 50-та Дивизија 25
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Локација: Кај МВР

 • Телефон 2: 075 342122
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Цена со ДДВ:580 ден.

CH Alpha JOINT GEL

Цена со ДДВ:300 ден.

Doppelherz MAGNESIUM 400

Цена со ДДВ:850 ден.

Doppelherz Kinder Multivitamin Sy ...

Цена со ДДВ:800 ден.

Doppelherz L-ARGININ 500

Цена со ДДВ:15.000 ден.

Arthrum 2,5%

Цена со ДДВ:2.360 ден.

Qyra-Intensive care collagen - инте ...

Цена со ДДВ:960 ден.

Doppelherz HYALURON

Цена со ДДВ:450 ден.

Doppelherz IMUNO DIRECT

Цена со ДДВ:550 ден.

Doppelherz КАЛЦИУМ + ВИТАМИН Д3

Цена со ДДВ:1.360 ден.

Doppelherz VITAL TONIK

Цена со ДДВ:550 ден.

Doppelherz БРУСНИЦА + PUMPKIN SEEDS

Цена со ДДВ:6.700 ден.

Arthrum 2%

Цена со ДДВ:750 ден.

Doppelherz Vital Pregna - препарат ...


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Медикус


 • Адреса: Христо Батанџиев 104-б (Социјалистичка зора)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км

Нашата основна дејност е увоз и дистрибуција на диететски додатоци од палетата на ЕСИ спа Италија - компанија која е лидер во Италија и пошироко.

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

Про-фит вис


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 34-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:30 • Саб од 11:30 до 14:00

Високо протеинска диета со малку калории, брзо и ефикасно намалување на телесната тежина без гладување!

Мапа

На македонскиот пазар може да се најдат плински шишиња за домаќинството (плински боци), па дури и боци за технички гасови што се користат за оксигенско ...
сите 56 | | | веќе видена

Инвестицијата во човечкиот капитал, во технологии како и реформи за брза ефикасна администрација, ќе овозможи континуитет во економскиот раст кој пак ќе биде ...
сите 27 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи