Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dentists
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Bio-chemical laboratories
 • Pediatrics
 • Polyclinics
 • Dental Laboratories
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Health care in Struga

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Alfa medika plus


 • Address : Elpida Karamandi 9
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ar-Dent


 • Address : Marks i Engels 19
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 14:00
 • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 17:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bio dent


 • Address : Gradski pazar
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 16:30 • Sat from 10:00 to 15:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bledi dent


 • Address : Proleterski Brigadi b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 15:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bukra


 • Address : Jovo Stefanovski-Rile 5
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 13:00 • Sat from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Atmi Mahmudi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Dereban


 • Address : Gjuro Salaj 16
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00
 • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 15:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Dobrovocki


 • Address : Kej 8-mi Noemvri b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Dzevat


 • Address : s.Jablanica
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r E.Perevska & D-r T.Kleckarovska


 • Address : Kej 8-mi Noemvri b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Edip Bekjiroski


 • Address : s.Labunishta
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9485 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Esat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Gorgi Koloski


 • Address : s.Livada
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9494 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 13:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Hager Alied


 • Address : Risto Krle b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 07:00 to 08:00
 • Пауза: Mon - Fri from 11:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Jordanka Sllatinec


 • Address : Kej 8-mi Noemvri b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Marinoski


 • Address : Kej 8-mi Noemvri b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Nagim


 • Address : Marks i Engels 23-a
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:30 • Sat from 09:00 to 14:00

Пауза Пон-Пет 14.30-17ч

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Polisi


 • Address : Karaorman 2
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r StrezoskiCategories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Tode Kleckaroski


 • Address : Kej 8-mi Noemvri b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈9497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Влошени прогнозите за македонската економија. Народната банка очекува инфлација од 8,8% и пораст на економијата од само 2,9 отсто, наспроти октомвриските ...
сите 187 | | | веќе видена

Во фаза на завршна подготовка е најголемата измена на тарифниот систем за електрична енергија од осамостојувањето до денеска и сигурно е дека ќе се воведат ...
сите 83 | | | веќе видена

Цената на бензините од ноќеска на полноќ се зголемува за 1,5 денари за литар, а дизелот поевтинува за еден денар по литар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 81 | | | веќе видена

Заемот од ММФ нема да биде доволен за да го покрие државниот минус, во игра повторно се враќа задолжување и со еврообврзница. Ова во својата денешна колумна го ...
сите 23 | | | веќе видена

Владејачкиот СДСМ најави нов амортизер за заштита на граѓаните и фирмите од ударот што го предизвикува економската криза. Во продолжение целото денешно ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel