Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Makedonska Kamenica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Dentists
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Health care in Makedonska Kamenica

Cipident


 • Address : Marshal Tito 5-2/2
 • Place: Makedonska Kamenica
 • Distance: ≈9474 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Demetra dent


 • Address : Marshal Tito 21
 • Place: Makedonska Kamenica
 • Distance: ≈9475 км

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dib-helt


 • Address : Marshal Tito 21
 • Place: Makedonska Kamenica
 • Distance: ≈9475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00

Break: Mon-Fri 14-17h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Family Medika


 • Address : Marshal Tito 21
 • Place: Makedonska Kamenica
 • Distance: ≈9475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Health Station (Zdravstvena stanica)


 • Address : Marshal Tito 21
 • Place: Makedonska Kamenica
 • Distance: ≈9475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:30 • Sat from 08:00 to 14:00 • Sun from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viva


 • Address : Osogovska 30
 • Place: Makedonska Kamenica
 • Distance: ≈9474 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Забавување на економијата со раст на БДП од 2,9 проценти предвидува Народната банка (НБ) во најновите пролетни проекции што е надолна корекција за еден ...
сите 157 | | | веќе видена

Седумнаесет домаќинства, чии имиња не се објавуваат, а кои трошат струја колку 30% од домашното хидропроизводство на електрична енергија во Македонија ќе ...
сите 76 | | | веќе видена

Цената на бензините од ноќеска на полноќ се зголемува за 1,5 денари за литар, а дизелот поевтинува за еден денар по литар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 86 | | | веќе видена

Владејачкиот СДСМ најави нов амортизер за заштита на граѓаните и фирмите од ударот што го предизвикува економската криза. Во продолжение целото денешно ...
сите 32 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel