Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kriva Palanka
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Dentists
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Health care in Kriva Palanka

D-r Gordana Pavlovska


 • Address : Ilindenska 25
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈9447 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 19:00

Пауза Пон-Пет 14-16.30ч

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Ile Stamenkovski


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈9448 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Krstevski


 • Address : Ilindenska 28
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈9447 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 20:00 • Sat from 08:30 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Madzovski


 • Address : Heroj Karposh 11
 • Place: Kriva Palanka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Ronda


 • Address : Joakim Osogovski (Marshal Tito) b.b.
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈9448 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Stojne


 • Address : Joakim Osogovski (Marshal Tito) 159
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈9448 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 21:00 • Sat from 08:00 to 12:00

Break: Mon-Fri 13-17h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Trajanka


 • Address : Joakim Osogovski (Marshal Tito) b.b.
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈9448 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurodent


 • Address : Joakim Osogovski (Marshal Tito) 37
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈9448 км

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gokodent


 • Address : Joakim Osogovski (Marshal Tito) 162
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈9448 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 15:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medika


 • Address : Jane Sandanski 1
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈9448 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Влошени прогнозите за македонската економија. Народната банка очекува инфлација од 8,8% и пораст на економијата од само 2,9 отсто, наспроти октомвриските ...
сите 179 | | | веќе видена

До Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) пристигнаа првите барања од енергетсктие компании за цената на електричната енергија што треба да ...
сите 83 | | | веќе видена

Цената на бензините од ноќеска на полноќ се зголемува за 1,5 денари за литар, а дизелот поевтинува за еден денар по литар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 81 | | | веќе видена

Директорката на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), Кристалина Георгиева, претседателката на Европската централна банка, Кристин Лагард, потпретседателката на ...
сите 20 | | | веќе видена

Владејачкиот СДСМ најави нов амортизер за заштита на граѓаните и фирмите од ударот што го предизвикува економската криза. Во продолжение целото денешно ...
сите 32 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel