Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kratovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Dentists
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Health care in Kratovo

Ani medika


 • Address : Nikola Tesla 4
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7469 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bebi-Medica


 • Address : Nikola Tesla 4
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7469 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Fri from 15:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Aritonov Trajce


 • Address : Nikola Tesla 4
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7469 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Zaklina Mitevska


 • Address : Goce Delchev 2
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7470 км

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro Bono Medikus


 • Address : Nikola Tesla 4
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7469 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viva-Dent


 • Address : Nikola Tesla 4
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7469 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Покачувањето на основната камата од страна на централните банки е сигнал за период на повисоки камати и на штедните влогови и на кредитите, што ќе придонесе за ...
сите 110 | | | веќе видена

Нови дополнителни 76 милиони евра за мерки за заштита на стандарот на граѓаните и поддршка на стопанството се обезбедуваат со ребалансот на Буџетот, како ...
сите 109 | | | веќе видена

Најниската плата во земјава изнесува 17.790 денари и ја земаат вработените во заштитните и истражните дејности. Ова го покажува последното соопштение на ...
сите 98 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel