Харбини Козметик


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км
 • Локација: во билизина на Мак Петрол

 • Телефон 2: 044 331918
 • Факс: 044 350109
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00
  Саб од 08:30 до 15:0052%заштеда
Цена со ДДВ:190 ден.90 ден.

Сјај за усни Beauty Multicolor Diam ...

40%заштеда
Цена со ДДВ:245 ден.145 ден.

Сет производи Golden Rose - Лак за ...

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Diva 01

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Juicy Volume 01

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Accent 01

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Hollywood 03

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Hollywood 02

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Hollywood 01

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Long Knot Free Indi ...

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Combo S, M, L Knot ...

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Medium Knot Free In ...

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Short Knot Free Ind ...

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Espresso Brown 38

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Espresso Brown 15

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Espresso Brown 12

28%заштеда
Цена со ДДВ:350 ден.250 ден.

Вештачки трепки Espresso Brown 08


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Алкалоид АД Скопје


 • Адреса: бул.Александар Македонски 12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

АЛКАЛОИД AД Скопје е компанија која повеќе од осум децении работи на производство на лекови, преработка на билни суровини, производство на козметички и хемиски производи.

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

Вичишки комерц


 • Адреса: ул.24 бр.37, нас.Илинден
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7433 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Најквалитетна козметика за нега на лице и тело: шампони, креми, купки... од светски реномирани компании.

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДоставаДостапно за хендикепирани лица

Промедика


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 50-1/5 п.фах 122 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Промедика е долгогодишен ексклузивен партнер на најреномираните мултинационални компании од областа на фармацијата, медицината и стоматологијата. Промедика е посветена на своите клиенти и дава силна поддршка на нивниот професионален развој преку учество на конгреси, симпозиуми, стручни работилници, саеми и конгреси.

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

Виола дирекција


 • Адреса: Востаничка 59
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 20:00

Повелете, ние сме тука да Ви помогнеме да живеете поздраво и поквалитетно!

Лабораторијата на ОКТА доби меѓународен сертификат кој претставува потврда за високото ниво на квалитет и прецизност со кое се вршат испитувањата на нафтените ...
сите 56 | | | веќе видена

Нема веќе долги чекања во УЈП и УИПР, граѓаните со само еден клик од својот дом ќе можат да ги следат нивните предмети во управите, соопшти Министерството за ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи