Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Градежни фирми и претпријатија
 • Проектирање (проектантски бироа)
 • Високоградба
 • Недвижности - трговија
 • Нискоградба
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Градежни компании во Велес

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Атлантис инвест груп


 • Адреса: Раштански пат 12
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 16:00

Компанијата цели кон изградба на висококвалитетни деловно – станбени објекти. Стратегијата на компанијата е да обезбеди квалитетно проектиран и изведен станбено – деловен комплекс со вкупна површина од 40.000м2 .


Афион


 • Адреса: Филип Втори 82
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Бени инженеринг


 • Адреса: с.Бузалково
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7884 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Бетон трејд


 • Адреса: Вардарска 38
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км

Декор-96


 • Адреса: Прохор Пчински 75
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Делта пром


 • Адреса: Борис Карпузов 1/1-2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Евро-инжинеринг


 • Адреса: Борис Карпузов 2/3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Изгрев инжинеринг


 • Адреса: Вардарска 1/3
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Интерградба ЛА


 • Адреса: Архиепископ Михаил 30
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Интерградба-ЛА


 • Адреса: Наце Димов 47
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Клепа инженеринг


 • Адреса: Вера Циривири 220
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км

Мики Вел


 • Адреса: Рилски Конгрес 10
 • Место: Велес

Мил-ден


 • Адреса: Васил Иљовски 77
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Неимар Компани


 • Адреса: Славко Ѓорѓиев-Сватот Блок 3-2/15
 • Место: Велес

Реал Градба


 • Адреса: 11-ти Октомври 15-1/13
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Тргоцемент


 • Адреса: Благој Ѓорев 223
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 16:00

Мапа

Секој што ќе продава или издава стан - стар или нов ќе мора да приложи и документ за тоа колку е енергетски ефикасен. Новиот закон за енергетска ...
сите 20 | | | веќе видена

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи