Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Градежни фирми и претпријатија
 • Проектирање (проектантски бироа)
 • Градежни материјали
 • Инженеринг
 • Нискоградба
 • Ентериер - Уредување И Реновирање
 • Високоградба
 • Бетон - Производство И Трговија
 • Фасади - Материјали И Изведба
 • Енергетска Ефикасност
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Градежни компании во Прилеп

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Аркус-проект


 • Адреса: бул.Гоце Делчев лок.2/32
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Виком


 • Адреса: Карпалак б.б.
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Генико


 • Адреса: Андон Слабејко 46
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Градба Јасен


 • Адреса: Кеј 9-ти Септември 6
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 08:00 до 18:00 • Сре , Саб од 08:00 до 15:00

Златна рака


 • Адреса: Александар Македонски 10
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км

Крин КГ


 • Адреса: Орде Тодороски Шемко 43
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Мега мис


 • Адреса: Републиканска 12-3
 • Место: Прилеп

Микомп


 • Адреса: Александар Македонски 401
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7903 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Пауза: Пон-Саб 12-17ч

Палир Занат


 • Адреса: Кузман Јосифоски 215
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7901 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Пела транс


 • Адреса: Илија Дреновски Нова 26 п.фах 243
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Прилепец


 • Адреса: Јоле Андоноски 5-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7902 км

Мапа

Секој што ќе продава или издава стан - стар или нов ќе мора да приложи и документ за тоа колку е енергетски ефикасен. Новиот закон за енергетска ...
сите 20 | | | веќе видена

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 11 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи