Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Градежни фирми и претпријатија
 • Високоградба
 • Фасади - материјали и изведба
 • Станови - продажба
 • Проектирање (проектантски бироа)
 • Бехатон - Производи
 • Градежни Материјали
 • Недвижности - Трговија
 • Песок И Чакал
 • Инженеринг
 • Нискоградба
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Градежни фирми и претпријатија во Струга

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Кочоски Инженеринг


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КН Инжинеринг


 • Адреса: Маршал Тито 116
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марбо констракшн


 • Адреса: Враништа б.б.
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маркоски К73


 • Адреса: Ристо Крле 3-1/1
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Матица


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мерлон 1


 • Адреса: с.Радолишта
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мила


 • Адреса: Димче Ковачески 45
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Проминг


 • Адреса: с.Враништа
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10721 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Радомаг


 • Адреса: с.Радожда
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ронди


 • Адреса: с.Франгово
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сеа


 • Адреса: с.Франгово
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Струшки градители


 • Адреса: Пролетерски Бригади 37
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Термофас инжинеринг


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тими инженеринг 2009


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трим и Лум


 • Адреса: Мајка Тереза б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трим & Лум


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универс


 • Адреса: с.Франгово
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фасада па


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хом проект


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе Одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,20% % ...
сите 77 | | | веќе видена

И по три години постоење, продолжуваме да работиме како да ни е прв ден! Митра е целосно фокусирана на Вас. Секојдневно работиме целосно да одговориме на ...
сите 16 | | | веќе видена

Активностите на АГРО Синдикатот и Сојузот на синдикатите на Македонија дадоа конкретни резултати и во петокот на вработените во АД Водостопанство на РСМ во ...
сите 59 | | | веќе видена

Согласно договорот помеѓу „Макпетрол“ АД Скопје и „Гаспром експорт“, како и движењето на цената наприродниот гас на светските берзи, „Макпетрол“ АД Скопје ги ...
сите 16 | | | веќе видена

Текстилната индустрија ќе ја преживее зимава, но изгледите од потреси напролет се големи со оглед дека нивните европски партнери може да ги намалат нарачките ...
сите 22 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи