Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Градежни фирми и претпријатија
 • Високоградба
 • Фасади - материјали и изведба
 • Станови - продажба
 • Проектирање (проектантски бироа)
 • Бехатон - Производи
 • Градежни Материјали
 • Недвижности - Трговија
 • Песок И Чакал
 • Инженеринг
 • Нискоградба
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Градежни фирми и претпријатија во Струга

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Работиме 6 дена во неделата

Мн-Ас Констстракшн


 • Адреса: с.Радолишта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10723 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

Претпријатие за производство, трговија и градежништво. Изведба на станбени згради и продажба на станови и деловни простории...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1521726464_61.png?t=true&w=300&h=300

Алмико инвест


 • Адреса: с.Вевчани б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10714 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Амб инвест


 • Адреса: д-р Никола Незлобински 7/1
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Анада Ком


 • Адреса: Едвард Кардељ, с.Мислешево 619
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10725 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Атриум


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

АД Илинден-Струга


 • Адреса: Пролетерски Бригади 62-б
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10722 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бау хаус


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември 1-А
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бе-Ал 2022


 • Адреса: нас.Теферич
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боград


 • Адреса: Маршал Тито 52/2
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бурим-Бау


 • Адреса: с.Радолишта
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ве-ба


 • Адреса: с.Заграчан
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ве-Град


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10715 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виа Вевчани


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гама инжинеринг


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грандо бур


 • Адреса: Јово Стефановски-Риле 7
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10725 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ендри-Фејз


 • Адреса: с.Франгово
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Илинден Градба


 • Адреса: Моша Пијаде 9
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јасен самија


 • Адреса: с.Подгорци
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кондри 2010


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кочоски Инженеринг


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи