Го-де


  • Адреса: Беличица 17
  • Место: Гостивар

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581086211_18.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Го-Де
Ви го препорачуваме местото во боемски амбиент гостилница Го-Де. Пријатно место и суптилен спој на македонската интернационална кујна по прифатливи цени за ваше уживање. Гостилница Го -Де располага со вистински квалитет на месо од свое производство,служи скара, во работните денови сите видови чорба, прасечко и јагнешко печење по нарачка, а специјалитет на куќата тава Го-Де. Со својот капацитет за 80 гости Гостилница Го -Де овозможува организации на помали свечености како што се: родендени,матурски и фамилијарни забави и деловни состаноци.

Нашето мото е "Најискрена љубов , е љубов кон храната"
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи