Glosa-

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur


  • Telefon 2: 071 623172
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601972730_47.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ne ofrojmë kurse të përgjithshme dhe të specializuara në anglisht dhe gjermanisht, si dhe përgatitje për dhënien e provimeve ndërkombëtare. Klasat tona janë dinamike, interaktive, të mbushura me tema që janë interesante dhe të përshtatshme për moshën e nxënësve.

Zyra e Përkthimeve ofron përkthime nga / në gjuhët e famshme botërore: anglisht, gjermanisht, italisht, frëngjisht, spanjisht, etj.
Glosa gjithashtu ofron llojet e mëposhtme të përkthimit:
• Përkthim gjyqësor
• Përkthim letrar
• Dokumente
• Tekste ekonomike dhe ligjore
• Mjekësia
• Përkthime të tjera profesionale
• Përkthime personale

Studio është themeluar në vitin 2013. Që nga fillimi deri në ditët e sotme, me përkushtim krijuam një mjedisi modern arsimor që mundëson studimin e gjuhës së huaj për t'u bërë pjesë e jetës dhe kulturës sonë të përditshme. Çdo ditë përdorim metoda të veçanta mësimore që u ndihmojnë nxënësve të zhvillojnë të katër aftësitë gjuhësore - lexim, shkrim, dëgjim dhe bisedë. Duke zbatuar këto metoda, ne i motivojmë studentët të duan gjuhën e huaj, të nxisin talentin e tyre dhe të çlirojnë kreativitetin e tyre. Ne kemi qasje metodologjike që mbështet zhvillimin intelektual dhe social të studentëve, duke i inkurajuar ata që të bëhen studentë të suksesshëm, mendimtarë të pavarur dhe individë të respektuar.

Për të gjitha pyetjet dhe informacionet na kontaktoni në numrin e telefonit 078 447387. Ekipi ynë është në dispozicionin tuaj.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj