Glosa-

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur


  • Telefon 2: 071 623172
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601972730_47.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Studio interaktive e gjuhëve që organizon kurse, klasa individuale dhe përkthime gjyqësore për të gjitha gjuhët.

Studioja e gjuhëve të huaja Glosa ju ofron:
• Kurse për fëmijë, adoleshentë, të rritur, kurse intensive, klasa individuale sipas nevojave të studentëve;
• Përgatitja për TOEFL dhe IELTS.
• Mësimdhënie cilësore dhe moderne që ofron një qasje individuale ndaj të mësuarit, ku të gjithë studentëve u mundësohet në mënyrë të barabartë të komunikojnë në gjuhën që mësojnë;
• Kushte më moderne të punës dhe përdorimi i mjeteve audio-vizuale në mësimdhënie;
• Mjedis i këndshëm pune;
• Shërbim i mirë;
• Kurse sipas nevojave të studentëve;
• Përgatitja për provimet ndërkombëtare;
• Certifikatë (Diplomë) për ndjekjen dhe përfundimin me sukses të kursit
• Zbritje familjare
• Kurse për gjuhën maqedonase për të huajt
• Përkthime gjyqësore dhe shumë përfitime të tjera.

Studio Glosa organizon kurse për gjuhët e mëposhtme:
- anglisht
- gjermane
- frëngjisht
- italiane
- spanjisht
- Maqedonisht për të huaj

Shërbime të tjera
• Lëshimi i certifikatave për njohjen e një gjuhe të huaj të caktuar.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj