Global SOS


  • Address : Filip Vtori Makedonski (Stiv Naumov) 7
  • Place: Skopje

  • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на Хрватска кон евро-зоната на 1 јануари 2023 година, хрватската куна ќе биде официјално парично средство ...
сите 20 | | | веќе видена

Честото зголемување на каматните стапки во изминатиот период беа главниот механизам за ограничување на инфлацијата во светот. Сè поскапите станбени кредити и ...
сите 110 | | | веќе видена

Од македонскиот оператор на електропреносен систем (МЕПСО) информираат дека во насока на искористување на добрите временските прилики, деновиве во ...
сите 18 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel