Gjenevicki vodopadi


 • Address : Mavrovo-Rostushe
 • Place: Mavrovo
 • Distance: ≈7398 км
Categories:

waterfalls  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Map

  Фиксниот курс на денарот дава стабилност на граѓаните, фирмите и компаниите во отплатата на нивните кредити врзани за еврото, а исто така влијае да се избегнат ...
  сите 128 | | | веќе видена

  Трошоците на живот во јули во однос на јуни годинава во државава се зголемени за 1,9 проценти, а цените на мало за 2,5 проценти. Споредено со јули лани, ...
  сите 122 | | | веќе видена

  Не постојат никакви гаранции дека Македонија ќе има непрекинато снабдување со гас за претстојната грејна сезона, а во случај на целосна забрана на рускиот гас ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Мачната, секојдневна борба со ценовните шокови и се поголемата инфлација не ги одмина ни рударите, иако оваа индустрија минатата година беше една од ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel