Гипсар

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска магистрала 37 (Качанички пат)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Телефон 2: 02 2600152
  • Факс: 02 3073401
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30
    Саб од 07:30 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519646094_74.gif?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Компанијата ГИПСАР се занимава со трговија на градежни материјали и изведба. Нашата мисија е квалитетно снабдување на територијата на Р. Македонија со градежни материјали и градежни системи.

Продажната програма содржи повеќе од 200 производи:
• гипс картонски плочи
• соодветна метална конструкција и сите елементи потребни за изградба на преградни ѕидови
• пуштени плафони
• системи за противпожарна заштита
• системи за заштита од рендген и електромагнетно зрачење
• системи за термичка и звучна изолација
• рачен и машински малтер
• сув и течен естрих
• лепила за керамика и мермер..

Тоа се производи кои веќе се познати на пазарот и се широко прифатени затоа што нудат можности за брзо, едноставно и чисто уредување на внатрешниот ентериер. Истовремено, тоа се производи кои со малку материјал и малку фантазија нудат неверојатни можности за осмислување на просторот.

ДППГ "ГИПСАР" е формирана на 25.05.1990 година. Стратегијата на Гипсар се базира на постојано подобрување на услугата и програмата што ја нуди, градејќи сигурен однос со своите коминтенти. Гипсар, постојано работи на проширување на палетата на производи за да им овозможи покомплетна понуда на купувачите. Тоа значи дека купувачот може да најде се на едно место. Истовремено, Гипсар сето свое искуство и знаење го става на располагање на купувачите, проследено со пријателскиот и љубезен однос на вработените.

За нас една од најважните работи е навремена испорака на материјалите, потоа управување со залихите и магaцинска екипираност што овозможува брз утовар на материјалите.

ПАРТНЕРИ: KNAUF, KNAUF INSULATION, AMF, MARMORIT..
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Silentboard

Цена со ДДВ:Побарај цена

Safeboard

Цена со ДДВ:Побарај цена

Cleaneo


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи