Gellas BK  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577096157_69.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Гелас БК
Kompania jonë e kontabilitetit ka njohuri mbi praktikën lokale dhe ndërkombëtare të kontabilitetit. Ne ofrojmë shërbime të plota kontabiliteti.

Më shumë sesa azhurnimi i të dhënave dhe plotësimi i formularëve te ne, ju mund të relaksoheni në pjesën e detyrimeve të tjera ndihmëse (pagesa të xhiros, aplikime, çregjistrime), analiza të punës suaj, konsultime, mbështetje të kompanisë suaj.

Eksitojmë për më shumë se 25 vjet. Kompania jonë është një zyrë e licencuar e kontabilitetit me llogaritarë të certifikuar me përvojë pune. Puna jonë është në përputhje me të gjitha rregulloret ligjore, të plota, të azhurnuara dhe jemi të gatshëm t'u përgjigjemi të gjitha nevojave dhe kërkesave tuaja.

Përveç kontabilitetit të ndërmarrjeve, ne kemi përvojë shumëvjeçare me filiale të huaja (gjermane), shoqata qytetare vendase dhe të huaja, zyra përfaqësuese dhe organizata ekstraterritoriale.
Ne gjithashtu sigurojmë arsim profesional në grupe ose individualisht.

Lista e referencës:
Belfinger, Svarko, Thyssen, Krimson, Alda, Icemak, Prima Lift, Genoa, Zyra Giz, Instituti Gete.

KONTABILITETI FINANCIAR

- Përpunimi i plotë i dokumenteve tuaja

DORËZIMI I TË DHËNAVE NË INSTITUCIONE

- Përgatitja e llogarisë përfundimtare dhe dorëzimi në RQM dhe DAP
- Dorëzimi i të gjitha formave të tjera të tjera te të gjitha institucionet

LLOGARITJA E PAGAVE

- llogaritja me pushim mjekësor, me kohë të pjesshme dhe punë jashtë orarit

REGJISTRIM DHE ÇREGJISTRIM I PUNONJËSVE

- Regjistrim elektronik dhe çregjistrim i punëtorëve


SHËRBIME TATIMORE PËR PERSONA FIZIKË

- Personat fizikë që kanë nevojë për llogaritjen e TVSH-së dhe TP-së

KËSHILLA LIGJORE

- likuidim
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj