Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Florists & flower arrangements
 • Greenhouses
 • Wedding flowers & decoration
 • Irrigation - equipment & installation
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Gardens in Strumica

Bubamara


 • Address : 24-ti Oktomvri 45
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar


 • Address : Marsal Tito 1-1/1
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekspert market


 • Address : Industriska zona b.b., s.Dabile
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7972 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fidani


 • Address : Bratstvo Edinstvo 31
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flora garden


 • Address : Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Strumica
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geotermika-teh


 • Address : Industriska zona, s.Vasilevo
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7966 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 15:30 • Sat from 09:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradinar-Bt


 • Address : s.Borievo 9
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imperijal


 • Address : s.Bosilovo 160
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7976 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keka


 • Address : Balkanska b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7970 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komunalec-Strumica


 • Address : 24-ti Oktomvri 2
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krin


 • Address : Marsal Tito 143
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7970 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mimoza S i B


 • Address : Leninova 86
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nevena


 • Address : Goce Delcev b.b.
 • Place: Strumica
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofija Gift


 • Address : Goce Delcev 26
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7970 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00 • Sun from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vesna


 • Address : Leninova 15
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vidal


 • Address : Mladinska 103
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 21:00 • Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Пад од 4,1 отсто во 2020 година, поголем од претходната проекција, и раст на јавниот долг, кој најверојатно ќе надмине 61 процент од бруто-домашниот производ ...
сите 120 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 7 | | | веќе видена

Народната банка склучи договор за соработка со Европската централна банка (ЕЦБ) во сферата на заштитата на банкнотите во евра од фалсификување. Со ова, велат ...
сите 104 | | | веќе видена

Македонска компанија од сферата на образованието базирано на потребите на индустријата, по пет години од своето постоење во земјава се шири во Европа, поточно ...
сите 20 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel