Гарден


 • Адреса: Дервиш Цара 35
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7820 км
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Ултра Кафе


  • Адреса: Илинденска 111
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км

  Ултра Кафе, искуство и кафе кое не се заборава.

  Достапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноДопуштено за деца

  Vintage Cafe


  • Адреса: бул.Ослободување 74
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 01:00 • Саб од 08:00 до 02:00 • Нед од 09:00 до 12:30

  Old things are timeless. Juices, coffee, cakes and much more ...

  Мапа

  Од 70% испитани фарми во Македонија само 3% го задоволуваат потребниот квалитет на млекото од аспект на вкупен број на бактерии. Доколку до крајот на 2020 ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи