Пиано


  • Адреса: Алексо Демниевски 39
  • Место: Велес


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1717755048_0.png?t=true&w=300&h=300


Добредојдовте во Пиано, вашиот нов омилен ресторан во барок стил во срцето на Велес, Македонија. Отворен од декември 2023 година, Пиано нуди уникатно искуство со својата елегантна и топла атмосфера, каде дрвениот ентериер совршено го надополнува нашето внимателно создадено мени на специјални пијалоци и вина.

Нашата заложба е да ви овозможиме врвно кулинарско искуство преку нашите ексклузивни вински табли и широк избор на фини вина. Пиано е совршено место за одмор и уживање, без разлика дали се работи за интимна вечер или голема прослава.

Во Пиано одржуваме редовни забави и настани, но го нудиме и нашиот прекрасен простор за вашите приватни прослави, родендени и секакви дружења. Дојдете и искусете ја магијата на пијаното, каде секој момент вреди да се запамети.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи