Gala


  • Address : Kuzman Josifovski 33
  • Place: Prilep
  • Distance: ≈7475 км
Categories:

beauty salons


  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00
    Sat from 09:00 to 12:00
  • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ продолжува да ја манипулира јавноста во врска со воведувањето на еколошка такса за горивата со намера да создаде страв кај граѓаните и ...
сите 251 | | | веќе видена

Со загуба од 1.033.100.724 денари (околу 16,8 милиони евра), направена во 2020 година, државната компанија која го раководи домашното производство на струја – ...
сите 62 | | | веќе видена

Агенцијата за цивилна и воздушна пловидба деновиве распишала оглас за вработување на помлад соработник за јавни набавки во Секторот за финансиски работи. ...
сите 9 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel