Foto Station


  • Address : bul.Partizanski Odredi 21 лок.5
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1624356554_6.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Фирмата постои од 2000 година како фото Мите, но денес сме ребрендирани во Фото станица.

Нудиме фото и видео услуги за различни ивенти како:

-свадби,
-крштевки,
-родендени.

Најпознати сме по фотографирање матуранти, апсолвенти, полуматуранти и изработуваме таблоа и алманаси. Со ова сме и меѓу најдобрите во Македонија.

Освен тоа имаме и фото лабораторија за изработка на фотографии и трговија со албуми и рамки.

more
Photo of LocationPhoto of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel