Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Health & diiet food retail
 • Butchers
 • Honey - manufacturers & retail
 • Confectionery
 • Grain products
 • Cosmetics
 • Catering
 • Home-Cooking Restaurants
 • Convenience Grocery Stores
 • Eggs - Manufacturers & Farms
 • Food Additives
 • Candy & Confectioneries Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Food in Ohrid

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Agro Eli


 • Address : Risto Chado b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alot Net


 • Address : bul.Turistichka 57
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anabela/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apimell


 • Address : Argir Marinchev 3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 15:30 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arhangel Mihail


 • Address : Jane Sandanski 57
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

Categories:

butchers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ariz/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bako/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beekeeping Stojanoski


 • Address : Aleksandar Gusho 34
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biokosmos


 • Address : bul.Turistichka 75 lok.3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bizer


 • Address : bul.Turistichka lok.9
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

Categories:

butchers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Center for Health D-r Radmila Kavaj


 • Address : bul.Turistichka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzorgo


 • Address : Jane Sandanski 110
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00 • Sun from 08:00 to 12:00

Categories:

butchers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genesis


 • Address : Jane Sandanski 32
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 16:00 • Sat from 12:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goni Trejd Prom


 • Address : Goce Delchev 50-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

Categories:

butchers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jarec - 7


 • Address : bul.Turistichka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sun from 08:00 to 12:00

Categories:

butchers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Loco Nuts


 • Address : bul.Turistichka 13
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lotos Vita Ci


 • Address : Dejan Vojvoda 3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7865 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 10:00 to 15:00
 • Пауза: Mon - Fri from 16:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meat Industry and Slaughter Sveti Nikole - MIG


 • Address : bul.Turistichka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00 • Sun from 08:00 to 12:00

Categories:

butchers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megatim Bubo


 • Address : bul.Turistichka 79
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

Categories:

butchers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mik Sveti Nikole


 • Address : Pitu Guli 83
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00 • Sun from 08:00 to 12:00

Categories:

butchers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 43 | | | веќе видена

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 44 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Членовите на Комисијата за финансирање и буџет се сретнаа со претставници од Светска банка. Во фокусот на средбата беше ажурираната систематска дијагностика за ...
сите 57 | | | веќе видена

Италијанскиот производител на луксузни автомобили „Ламборџини“ се договори со синдикатите ФИОМ и ФИМ-ЦИСЛ за воведување четиридневна работна недела за своите ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel