Fluid proekt

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 3212767
  • Faksi: 02 3212767
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433764280_4.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Fluid Proekt SHPK është një kompani në pronësi private, e cila është e vetmja në fushën e trajtimit të ujit të pijshëm dhe ujërave të zeza, mbrojtje e mjedisit jetësor dhe kërkimet nënujore.

• Trajtim ekologjik i ujit - Projektim, konsalting dhe inxhinieri
- Ujë i pijshëm dhe ujëra të zeza
- Ujë për përdorim farmaceutik dhe mjekësor (certifikatë GMP)
- Filtrim
- Zbutje e ujit
- Deferizim dhe demanganizim
- Demineralizim
- Certifikim UV
- Klorim dhe ozonim
- Certifikatë GMP
- Pastrim I ujërave të zeza
- Pishina dhe pajisje për pishina
- Filtra për përdorim shtëpiak

• Projektim dhe zbatim i objekteve me interes të veçantë
- Pishina sportive dhe rekreative
- Shatërvanë

• Menaxhimautomatik dhe kontroll i proceseve
• Mirëmbajtje dhe servisim i pajisjeve dhe objekteve
• Mbrojtje e mjedisit jetësor dhe kërkime nënujore dhe aktivitetet


Kompania është themelua në vitin 1992 dhe hapat e saj pioniere në aktivitetet kërkimore dhe zhvillimore në këto zona datojnë që nga viti 1983. Fluid Proekt është i specializuar në projektimin dhe optimizmin e proceseve, teknologjive dhe pajisjeve për trajtimin e ujit. Ajo është e përkushtuar ndaj proceseve të gjetjes dhe zbatimit të zgjidhjeve që krijojnë balancë midis interesave të klientëve tanë dhe mbrojtjes së mjedisit.

Fluid Proekt projekton dhe kryen objekte për trajtimin e ujërave të zeza nga objektet komunale, thertoret dhe industrinë e mishit, industrinë për lëkurë, industrinë e bulmetit, industrinë për vajra, industrinë kimike dhe të tjera. Pishinat sportive dhe rekreative dhe shatërvanët dhe për ta pajisjet e nevojshme si dhe mirëmbajtja e tyre janë disa nga shërbimet dhe produktet e Projektit Fluid, një kompani me përvojë të gjerë me ndërtim të qindra pishinave në Maqedoni dhe jashtë vendit, me kontrata për mirëmbajtjen dhe trajtimin kimik të të njëjtave. Prapa gamës së gjerë të shërbimeve dhe produkteve qëndron një ekip profesional në dispozicionin tuaj për të përmbushur kërkesat dhe nevojat tuaja.

Produkte:
• FILTER ATLAS PËR UJË
• ZBUTËS JONIK
• FILTËR PIKOLO
• STERILIZUES UV
• OSMOZË REZERVË
• NËNSTACIONE PASTRIMI PËR TRAJTIM TË UJËRAVE TË ZEZA
• PISHINA, SHATËRVANË DHE PAJISJE

Fluid Proekt është bartës i aktivitetit në disa studime dhe projekte ekologjike në fushën e mbrojtjes së mjedisit jetësor, hulumtime të resurseve ujore dhe mbrojtjes së rariteteve arkeologjike dhe natyrore nënujore.
më shumë
30%save
Retail Price - VAT Included:200 MKD140 MKD

Construction of pools

30%save
Retail Price - VAT Included:200 MKD140 MKD

Construction of pools

22%save
Retail Price - VAT Included:180 MKD140 MKD

Multifuncionalni chlorine tablets

Retail Price - VAT Included:4.800 MKD

Monthly maintenance of outdoor pool ...

Retail Price - VAT Included:400.600 MKD

Jacuzzi Spa Ronda

Retail Price - VAT Included:1.980 MKD

FILTER Piccolo - WHITE

Retail Price - VAT Included:33.825 MKD

Ionic water softener

Retail Price - VAT Included:2.200 MKD

Filter Piccolo

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Family swimming pools

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Swimming pools

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Swimming pools

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Construction of pools


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj