Fluid proekt

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 3212767
  • Faksi: 02 3212767
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433764280_4.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Filtrat Atlas janë produkte italiane të certifikuara për filtrim të ujit.

Filtrimi i ujit paraqet një proces të pastrimit të ujit nga substance të patretura. Substancat e patretura që hasen në ujë janë rërë, ginë, gëlqere, llum, kripëra të patretura, mikroorganizma me prejardhje kafshësh dhe bimore, mbeturina organike, etj. Ato në ujë gjenden në sasi të ndryshme dhe në një numër të madh rastesh mund të shihen me sy. Për dallim prej tyre, substancat e tretura të cilat gjenden në ujë: karbonate, bikarbonate, kloride, nitrate, sulfate etj, me ujin formojnë një masë homogjene dhe mënjanohen vetëm me (tretman kimik).


Filtrat Atlas, në tregun maqedonas i sjell Proekt Fluid dhe në bashkëpunimin 15 vjeçar të punës mundemi me përgjegjësi të vërtetojmë cilësinë dhe kënaqësinë e klientëve.

Pikolo paraqet një filtër fiziko-kimik për ujë. Përbëhen nga shtëpizë që montohet në vetë çeshmë, dhe në vete përmban patron për karbon aktiv nëpër të cilin kalon uji nga çeshma juaj. Me këtë filtër, në çdo kohë mund të mbushni ujë të freskët dhe të pastër, me shije të përkryer dhe atë direkt nga çeshma juaj.

Klor dhe kloride në ujë (mbi95%)
pesticide - 70% trihalometan - 80%
përbërje organike - 70%
tretës industrial - 70%

Filtrim fizik të:
grimcave deri 2 µ - mbi 90%
grimca deri 3 µ - 100%
më shumë
30%save
Retail Price - VAT Included:200 MKD140 MKD

Construction of pools

30%save
Retail Price - VAT Included:200 MKD140 MKD

Construction of pools

22%save
Retail Price - VAT Included:180 MKD140 MKD

Multifuncionalni chlorine tablets

Retail Price - VAT Included:4.800 MKD

Monthly maintenance of outdoor pool ...

Retail Price - VAT Included:400.600 MKD

Jacuzzi Spa Ronda

Retail Price - VAT Included:1.980 MKD

FILTER Piccolo - WHITE

Retail Price - VAT Included:33.825 MKD

Ionic water softener

Retail Price - VAT Included:2.200 MKD

Filter Piccolo

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Family swimming pools

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Swimming pools

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Swimming pools

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Construction of pools


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj