Фитосанитарна гранична инспекција на граничен премин-Блаце


  • Адреса: Граничен премин -Блаце
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10665 км
Дејности:

инспекторати


  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Влада за многу скоро време ќе излезе со конкретни антикризни мерки насочени кон најранливите категории на граѓани, како што правеше и од почетокот на кризата и ...
сите 119 | | | веќе видена

Продолжува растот на вредноста и на бројот на трансакции направена со безготовински платежни трансакции на виртуелните места во првите шетст месеци годинава, ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи