Фитосанитарна гранична инспекција на граничен премин-Блаце


  • Адреса: Граничен премин -Блаце
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7407 км
Дејности:

инспекторати


  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Бројот на невработени во Германија годинава ќе се зголеми во просек за 190.000 во однос на претходната година, прогнозира Институтот за истражување на пазарот ...
сите 24 | | | веќе видена

Бизнис секторот не очекува проблеми со снабдување на струја во текот на зимата, но околу ценатта се е можно, вели Ангел Димитров од Организација на ...
сите 59 | | | веќе видена

Германија или Холандија се земјите каде сака во иднина да живее Филипинецот Еман Табилон, кој веќе неколку месеци работи како возач на камион во Загреб. Овој ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи