Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фитнес центри
 • Аеробик и пилатес
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Фитнес центри во Прилеп

Арена


 • Адреса: Катна гаража приземје
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бонсаи


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 124-б
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10749 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елит Џим


 • Адреса: 11-ти Октомври, зграда Табана 3/1
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Енерџи


 • Адреса: Киро Пајмакоски 16-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 22:00 • Саб од 09:30 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Канго Клуб Данделион Денс


 • Адреса: Браќа Ламески 20-А
 • Место: Прилеп

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лејди фит


 • Адреса: Скопска 6
 • Место: Прилеп

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пит бул


 • Адреса: Јоска Јорданоски 14-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00 • Саб од 17:00 до 20:00

Пауза 13-17ч

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Професионал


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 51
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 22:00 • Саб од 13:00 до 21:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ристо Картуш


 • Адреса: Трајко Сандански 71
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитнес Шампион


 • Адреса: Јане Сандански 22-в
 • Место: Прилеп

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фит стар


 • Адреса: Браќа Миладиновци 1/4
 • Место: Прилеп

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Се зголемува вредноста на руската валута. Рубља денеска зајакна во однос на доларот, достигнувајќи го највисокото ниво во последните седум години. Се тргуваа ...
сите 40 | | | веќе видена

Секогаш кога има криза, а во моментов се неколку истовремено, по правило постои голема неизвесност за иднината,а тоа многу го отежнува работењето на фирмите. ...
сите 33 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи