Фидитек


 • Адреса: бул.Илинден 60
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

 • Телефон 2: 076 339483
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
14%заштеда
Цена со ДДВ:85.792 ден.73.000 ден.

СКЛОПУВАЧКИ ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД LO ...

Цена со ДДВ:11.624 ден.

НЕФИСКАЛЕН ПРИНТЕР DAISY 1200 POS

Цена со ДДВ:12.915 ден.

Принтер Етикетирач LPQ 58

Цена со ДДВ:11.682 ден.

Фискална каса Алфа

Цена со ДДВ:21.240 ден.

Фискална каса Развигорец

Цена со ДДВ:17.700 ден.

Фискална каса Вардарец

Цена со ДДВ:12.979 ден.

Фискална каса Северец

Цена со ДДВ:24.662 ден.

Фискален принтер FX 1300

Цена со ДДВ:15.340 ден.

Фискален принтер FX 1200

Цена со ДДВ:16.047 ден.

Фискална каса Expert_SX

Цена со ДДВ:14.750 ден.

Фискална каса Perfect S


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

Атлантик комерц


 • Адреса: Никола Мартиновски 79
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:30

Атлантик ФМ е основана во 1990 година од Божидар и Филимена Матиќ. Главна дејност на компанијата е трговија и продажба на најдoбрите производи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1445859220_12.jpg?t=true&w=300&h=300
Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Давид компјутери


 • Адреса: бул.Јане Сандански 72
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Кај нас ќе ги најдете најдобрите фискални каси, фискални принтери, баркод читачи, дополнителна опрема за истите, како и голем број на софтверски решенија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415357881_8.jpg?t=true&w=300&h=300
Слика од локација
Мапа

Време зa читање: 3 минути ,,Анализата на распишаниот јавен оглас пред два дена, како и лошатата финансиска соостојба на АД ,,Пошта” покажува дека 80% од ...
сите 19 | | | веќе видена

Ова е уште една година која хотелиерите ќе сакаат да ја заборават. И 2021 макеоднските хотели ќе ја завршат со загуба затоа што сезоната не може да се спаси со ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи