Фидитек


  • Адреса: бул.Илинден 60
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Телефон 2: 076 339483
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
14%заштеда
Цена со ДДВ:85.792 ден.73.000 ден.

СКЛОПУВАЧКИ ЕЛЕКТРИЧЕН ВЕЛОСИПЕД LO ...

Цена со ДДВ:11.624 ден.

НЕФИСКАЛЕН ПРИНТЕР DAISY 1200 POS

Цена со ДДВ:12.915 ден.

Принтер Етикетирач LPQ 58

Цена со ДДВ:11.682 ден.

Фискална каса Алфа

Цена со ДДВ:21.240 ден.

Фискална каса Развигорец

Цена со ДДВ:17.700 ден.

Фискална каса Вардарец

Цена со ДДВ:12.979 ден.

Фискална каса Северец

Цена со ДДВ:24.662 ден.

Фискален принтер FX 1300

Цена со ДДВ:15.340 ден.

Фискален принтер FX 1200

Цена со ДДВ:16.047 ден.

Фискална каса Expert_SX

Цена со ДДВ:14.750 ден.

Фискална каса Perfect S


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

Атлантик комерц


  • Адреса: Никола Мартиновски 79
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:30

Атлантик ФМ е основана во 1990 година од Божидар и Филимена Матиќ. Главна дејност на компанијата е трговија и продажба на најдoбрите производи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1445859220_12.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Слика од локација
Мапа

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 133 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 51 | | | веќе видена

Скопје се најде на врвот на ТОП 10 европски градови со средна големина според ефективноста, односно рентабилност за инвестирање на рангирањето кое го прави ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи