Ферти кроп


  • Адреса: с.Јурумлери 2/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7435 км
Фото и видео галерија

Ферти Кроп е увозник за југоисточна Европа и пошироко на неколку светски познати брендови на семиња и додатоци како RIJK ZWAAN ,UNITED GENETICS.

FertiCrop ® ви стои на располагање со своите производи, експертиза и препораки за да ви помогне да ги нaјдете идеалните решенија за вашето производство. Можете да ни се обратите со сите ваши прашања, барања и нарачки. Нашиот тим е секогаш секогаш достапен за вас!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи