Fenix Nova

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Radnanska 4/1-1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  • Telephone 2: +389 89077777
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579271739_18.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Повеќе од 2000 модели на компатибилни и оригинални тонери за HP, Canon, Samsung, Xerox, Lexmark, Kyocera, Oki, Epson, Konica Minolta, Panasonic, Toshiba, Ricoh, Lenovo

Заштедете до 85% од трошоците за принтање со компатибилните тонери Nova Print.

Тонерите Nova Print се произведени според највисоките стандарди со цел да овозможат максимален квалитет на принтот на текст и слика. Секој тонер го има истиот капацитет на испринтани страни како и оригиналниот тонер.

Од ласерски до инкџет пречатари, опфаќаме модели на тонери и кертриџи кои се наоѓаат во нашиот магацин и се подготвени за испорака наредниот ден.
Тонерите се произведени согласно меѓународните стандарди:

1.ISO 9001 СЕРТИФИКАТ ЗА “СИСТЕМ ЗА УПРАВУВАЊЕ СО КВАЛИТЕТ”
2.ISO 14001 СЕРТИФИКАТ ЗА „СИСТЕМ ЗА УПРАВУВАЊЕ СО ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА ОКОЛИНА“
3.ISO 19758 – СЕРТИФИКАТ КОЈ ГО ПОТВРДУВА БРОЈОТ НА ОТПЕЧАТЕНИ КОПИИ ВО БОЈА СО 5 % ПОКРИЕНОСТ НА СТРАНА
4.ISO 19752 – СЕРТИФИКАТ КОЈ ГО ПОТВРДУВА БРОЈОТ НА ОТПЕЧАТЕНИ ЦРНО-БЕЛИ КОПИИ СО 5 % ПОКРИЕНОСТ НА СТРАНА
5.ISO 11798 СЕРТИФИКАТ ЗА “АРХИВАБИЛНОСТ”
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel