Феникс Нова

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Илинден 97-1/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: спорти паркингот АБЦ до поранешна Американска Амбасада

  • Телефон 2: 089 077777
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579271739_18.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Повеќе од 2000 модели на компатибилни и оригинални тонери за HP, Canon, Samsung, Xerox, Lexmark, Kyocera, Oki, Epson, Konica Minolta, Panasonic, Toshiba, Ricoh, Lenovo

Заштедете до 85% од трошоците за принтање со компатибилните тонери Nova Print.

Тонерите Nova Print се произведени според највисоките стандарди со цел да овозможат максимален квалитет на принтот на текст и слика. Секој тонер го има истиот капацитет на испринтани страни како и оригиналниот тонер.

Од ласерски до инкџет пречатари, опфаќаме модели на тонери и кертриџи кои се наоѓаат во нашиот магацин и се подготвени за испорака наредниот ден.
Тонерите се произведени согласно меѓународните стандарди:

1.ISO 9001 СЕРТИФИКАТ ЗА “СИСТЕМ ЗА УПРАВУВАЊЕ СО КВАЛИТЕТ”
2.ISO 14001 СЕРТИФИКАТ ЗА „СИСТЕМ ЗА УПРАВУВАЊЕ СО ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА ОКОЛИНА“
3.ISO 19758 – СЕРТИФИКАТ КОЈ ГО ПОТВРДУВА БРОЈОТ НА ОТПЕЧАТЕНИ КОПИИ ВО БОЈА СО 5 % ПОКРИЕНОСТ НА СТРАНА
4.ISO 19752 – СЕРТИФИКАТ КОЈ ГО ПОТВРДУВА БРОЈОТ НА ОТПЕЧАТЕНИ ЦРНО-БЕЛИ КОПИИ СО 5 % ПОКРИЕНОСТ НА СТРАНА
5.ISO 11798 СЕРТИФИКАТ ЗА “АРХИВАБИЛНОСТ”
повеќе
Цена со ДДВ:1.490 ден.

Ранец EDISON Pink Hearts 44x30cm

Цена со ДДВ:550 ден.

Несесер STARPAK Cute Cats Rules (По ...

Цена со ДДВ:190 ден.

Мрсни боици Giotto 1/12 Cera

Цена со ДДВ:280 ден.

Темперни бои Deli EC11-12, 1/12 , 1 ...

Цена со ДДВ:1.790 ден.

Ранец SPIDERMAN со тркалца 42x24x32 ...

Цена со ДДВ:1.390 ден.

Ранец EDISON Boy Dinosaur 41x29cm

Цена со ДДВ:1.580 ден.

Ранец STREET 30×14,8×42,5cm

Цена со ДДВ:850 ден.

Ранец STARPAK Lei Dhalia


Видете ги нашите производи на
Слика од локацијаСлика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи