Феникс Нова

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Илинден 97-1/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: спорти паркингот АБЦ до поранешна Американска Амбасада

  • Телефон 2: 089 077777
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579271739_18.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ФЕНИКС НОВА е современа и иновативна компанија, која основна цел е на компаниите да им понуди различни видови на услуги, со кои ќе им го олесни секојдневното работење и ќе им ги намали трошоците.

ФЕНИКС НОВА е лидер на пазарот во иновациите, преку постојано воведување на нови услуги прилагодени за потребите на компаниите.

ФЕНИКС НОВА е сопственик на бредновите Nova Print и Nova Office и СУПЕРНОВА

ЗОШТО ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ NOVA OFFICE

БРЗИ И ЕДНОСТАВНИ НАРАЧКИ преку каталог, онлине, телефон, емаил, факс, или Вашиот бизнис асистент
ЗАРАНТИРАНА ЗАШТЕДА ОД НАЈМАЛКУ 30% во вкупните трошоци за набавка на сите потреби во Вашата канцеларија
ЛИЧЕН БИЗНИС АСИСТЕНТ за помош при нарачките, кој во секое време со професионален однос е на располагање на Клиентот
ОНЛИНЕ СЛЕДЕЊЕ НА ДВИЖЕЊЕТО НА ВАШИТЕ ПРАТКИ во реално време, со што точно ќе имате информација кога ќе Ви биде доставена Вашата пратка

За СУПЕРНОВА:
Во најновиот комплекс Порта Аеродром се отвори куќата на книгите и игрите –
SUPER NOVA – House of Books and Games, катче кое пружа забава и можност за едукација за сите возрасти.
Продажниот салон е отворен во Септември 2021 година.
Дел од асортиманот на SUPER NOVA:

o Школски (Основни и Креативни материјали)
o Тетратки и нотеси
o Ранци (STARPAK, STREET, EDISON)
o Аксесоари (Привезоци. Чанти, Несесери)
o Играчки (за најмали, и големи)
o Сложувалки (Ravensburger)
o Смарт игри
o Гејминг (MARVO Scorpion, FANTECH)
o Коцки за склоување (SLUBAN)
o Книги (Домашна и странска литература)
o Боенки (Едукативни и забавни)
o Collectables (Funko Pop, Among Us, Фигури и привезоци)
o GIFT SHOP (Сетови и Лукс производи за подарок Pierre Cardin)
повеќе
Цена со ДДВ:1.490 ден.

Ранец EDISON Pink Hearts 44x30cm

Цена со ДДВ:550 ден.

Несесер STARPAK Cute Cats Rules (По ...

Цена со ДДВ:190 ден.

Мрсни боици Giotto 1/12 Cera

Цена со ДДВ:280 ден.

Темперни бои Deli EC11-12, 1/12 , 1 ...

Цена со ДДВ:1.790 ден.

Ранец SPIDERMAN со тркалца 42x24x32 ...

Цена со ДДВ:1.390 ден.

Ранец EDISON Boy Dinosaur 41x29cm

Цена со ДДВ:1.580 ден.

Ранец STREET 30×14,8×42,5cm

Цена со ДДВ:850 ден.

Ранец STARPAK Lei Dhalia


Видете ги нашите производи на
Слика од локацијаСлика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи