Фатмир Ајрули

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
Дејности:

нотари


  • Факс: 02 2656866
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Фото и видео галерија

Нотар - Фатмир Ајрули
Нотарска канцеларија - Нотар Фатмир Ајрули од Скопје.

Услуги:
• Заверка на потписи (легализација)
• Заверка на преводи
• Заверка на преписи
• Нотарски акти за правни работи (купопродажба, подарок на недвижности)
• Потврдување на приватни исправи (солемнизација)
• Задолжница
• Нотарски акти за хипотекарни кредити и солемнизација
• Оставински постапки
• Донесување на решенија за извршување врз основа на веродостојна исправа
• Нотарски акти и солемнизации за залог врз движни ствари и недвижности
• Тестамент
• Доживотна издршка
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи