Fatina Xxl


Categories:

furniture stores


  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1653464563_94.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Купете модерен и луксузен мебел. Најголем избор на квалитетен мебел за сите ваши имагинации.

Една од главните карактеристики на модерниот лесен луксузен мебел е дизајнот на декорација кој се заснова врз концептот на висок квалитет и едноставност.

Пријатен, динамичен,современ и вечен дизајн!
Дајте му карактер на вашиот дом со мебелот Fatina XXL.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel