Фантурк


 • Адреса: 18-ти Ноември 93
 • Место: Гостивар


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662384931_67.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Нашата компанија дава приоритет на квалитетот и има визија која има за цел да се развива и расте.

  Fantürk има за цел да го зголеми своето производство и квалитетот на услугите врз основа на меѓународните стандарди.

  Произведуваме:
  -Апарати за вентилација
  -Рекупертаори

  Нашата визија
  Да се биде лидер компанија во регионот која произведува решенија за вентилација.

  Нашата мисија
  Да се претстават иновативни технологии за доброто на човештвото.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи