Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Штип
 • Битола
 • Тетово
 • Велес
 • Кичево
 • Прилеп
 • Струга
 • Кочани
 • Кавадарци
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Факултети
 • Универзитети
 • Институти
 • Колеџи
 • 200 најуспешни
 • Обуки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Факултети

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Факултет за информатички и комуникациски технологии


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Факултет за ликовни уметности


 • Адреса: Битпазарска б.б., п.факс 280
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Факултет за природни и технички науки


 • Адреса: бул.Александар Македонски 24
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Факултет за природни и технички науки


 • Адреса: Шишка 25
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Факултет за физичка култура


 • Адреса: Димче Мирчев
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Факултет за Бизнис економија


 • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 66-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Факултет за Електротехника и информациски технологии


 • Адреса: Руѓер Бошковиќ 18, п.фах 574
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Факултет за Музичка Уметност


 • Адреса: Питу Гули 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Факултет за Музичка Уметност


 • Адреса: Крсте Мисирков 10-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Факултет за Природни и Технички науки


 • Адреса: Миро Барага б.б.
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7477 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Факултет за Туризам и Угостителство


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фармацевтски Факултет


 • Адреса: Мајка Тереза 47 (Водњанска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Филмска академија


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Филмска Академија


 • Адреса: Генерал Михајло Апостолоски б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7494 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Филозофски Факултет


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 9-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Филолошки факултет


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 9-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ФИНКИ-Факултетот за информатички науки и компјутерско инженерство


 • Адреса: Руѓер Бошковиќ 16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ФОН-Прв Приватен Универзитет


 • Адреса: ЈНА б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ФОН-Прв Приватен Универзитет


 • Адреса: бул.Киро Глигоров 5 (Војводина)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шумарски факултет


 • Адреса: 16-та Македонска Бригада 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Голем дел од наодите и од препораките во оваа публикација се совпаѓаат со приоритетите и фокусот на политиките на Владата во овој мандат, а со Националниот ...
сите 204 | | | веќе видена

Сите возила кои заклучно 1 октомври 2020 година влегле на територијата на Северна Македонија и се со странски регистарски таблички ќе можат во рок од една ...
сите 18 | | | веќе видена

На денешната Владина седница, на дневен ред е и Предлогот на закон за изменување и дополнување на Законот за данок на имот. За втор стан, за куќа во која не се ...
сите 8 | | | веќе видена

Министерството за економија ги известува заинтересираните апликанти дека рокот за аплицирање за објавените јавни повици од Четвртиот пакет економски мерки за ...
сите 70 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи