Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Negotino
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Textile & textile goods - manufacturers
 • Clothing industry
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fabrics in Negotino

Dimi Tekstil


 • Address : Industriska 17
 • Place: Negotino

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro mak


 • Address : Marsal Tito 2
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈10762 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fili Teks Gis


 • Address : Aco Adzi Ilov 40
 • Place: Negotino

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 46 | | | веќе видена

Скромните почетоци на нашата најуспешна фармацевтска компанија „Алкалоид“, датираат од август 1936 година, кога на патот од Скопје кон Велес е отворен еден од ...
сите 7 | | | веќе видена

Дизајнирањето на макроекономските политики, јавните финансии, структурните реформи, како и поддршката што ја дава Владата на стопанството за справување со ...
сите 63 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel