Dimi Tekstil


 • Address : Industriska 17
 • Place: Negotino


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Во периодот јануари - септември најголемата македонска фармацевтска компанија „Алкалоид“ прикажува позитивно и успешно работење што се гледа како во поглед на ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Рекордните цени на гасот го загрозуваат економското закрепнување на Европа, изјави денеска извршниот директор на руската нафтена компанија „Росњефт“, Игор ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Наскоро нè очекуваат нови повисоки цени на брашното и лебот. Мелничко-пекарската индустрија ќе мора да ја зголемат цената на производите за да можат да го ...
  сите 260 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword



  New user ? | Forgot your password? | Cancel