Фа Фа

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1 бр.211, с.Кондово
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7414 км

  • Телефон 2: 071 544199
  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577789458_16.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ресторан Фа-Фа лоциран во Кондово, друга димензија на посебно чувство комплетно со сите погодности што ги бара современиот ресторан. Внатрешноста на ресторанот Фа-Фа создава чувство на совршена величественост од околната убавина. Идеално место за забави и други семејни прослави како свадби, забави, сунали.

Ресторанот Фа-Фа има сали со капацитет од 350 и 500 места и летна тераса која се користи и за дневни ручеци. Кај нас ќе најдете професионална услуга и богато мени, сите добро осмислено, така што вашите гости ќе се чувствуваат удобно и ќе им служат најдобро. Точни цени и професионална услуга е обезбеден од ресторанот Фа-Фа. Команда и ќе бидете убедени во нашата услуга.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи