Фа Фа

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Ресенска 1
  • Место: Скопје


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577789373_12.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ресторан Фа-Фа лоциран во Чаир, друга димензија на посебно чувство комплетно со сите погодности што ги бара современиот ресторан. Внатрешноста на ресторанот Фа-Фа создава чувство на совршена величественост од околната убавина. Идеално место за забави и други семејни прослави како свадби, забави, сунали.

Ресторанот Фа-Фа има сали со капацитет од 350 и 500 места и летна тераса која се користи и за дневни ручеци. Кај нас ќе најдете професионална услуга и богато мени, сите добро осмислено, така што вашите гости ќе се чувствуваат удобно и ќе им служат најдобро. Точни цени и професионална услуга е обезбеден од ресторанот Фа-Фа. Команда и ќе бидете убедени во нашата услуга.
повеќе
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи