Evrostil-m

Parking

  • Adresa: Goce Dellçev p.n.
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7970 км

  • Telefon 2: 075 490655
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519037706_73.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Eurostil M është kompani e cila merret me prodhimin e mobilieve dhe ndërtimin e objekteve të ndërtimit.

MOBILIE Të GATSHME:
• Dhoma gjumi
• Dollapë
• Mobilie zyrash
• Dhoma fëmijësh
• Komodina
• Kuzhina

Materiale ndihmëse:
• Printim dixhital në xham të kaluar
• Çeshma (rubineta)
• Lavamanë (lavamanë)
• Fleta 3D për mediapan të plastifikuar
• Pjesë për mobilie
• Shirita Abc dhe pvc
• Pllaka ocb
• lesonit
• Рllaka pune
• Mediapan
• Kompensatë

Eurostil-M, ekziston që nga viti 2003. Vazhdimisht ndjek risitë dhe nevojat e tregut me qëllim për t'ju përgjigjur dhe zbatuar ato. Investon në mekanizma modern dhe në lëndë të para cilësore, në mënyrë që të arrihet një produkt cilësor. Në industrinë e mobilieve, ne prodhojmë makina të sofistikuara për prerjen, kantimn dhe montimin e kompensatave dhe mediapanit. Ne ofrojmë një dizajn të gjerë të aksesorëve të mobilieve të tilla si: pjesë për mobilie, lavamanë, doreza, mekanizma, çeshma, etj.

Vizioni ynë është të sjellim buzëqeshje në fytyrën tuaj.
Vendimi për të blerë një shtëpi është një investim i vështirë, afatgjatë dhe i madh financiar.
Kjo është arsyeja pse qëllimi ynë përfundimtar është krijimi i apartamenteve cilësore me izolim suprem, produkt cilësor. Pajisja e atyre apartamenteve me cilësi dhe mobilje bashkëkohore, të prodhuara nga ne.

ÇDO GJË NË NJË VEND TEK NE!
NE NDËRTOJMË DHE PAJISIM “SHTËPINË TUAJ TË NGROHTË”!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj