Европа-92

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизирано

  • Адреса: с.Лешок
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

  • Факс: 044 382545Слика од локација

Фото и видео галерија

Европа-92
Европа-92 е исклучително модерна бензинска пумпа која ги нуди сите горива за вашето возило.

Бензинската пумпа има супермаркет со широк спектар на потрошни материјали и други производи за вашето возило. Располага и со резервни делови и масла потребни за вашето возило.

Европа-92 располага со високо квалитетни гуми од марката Torque. Гумите Torque за автомобили се дизајнирани да изведуваат врвни перформанси, по цена што е прифатлива за современиот возач.

Гумите се произведуваат во најнапредните производствени капацитети користејќи ја најновата технологија за склопување гуми. Нашиот опсег на гуми за автомобили е погоден за средни до големи растојанија, регионални и градски патишта.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи